PHP Laravel Site & app Development

طراحی سایت با لاراول

طراحی سایت با فریم ورک لاراول | طراحی و برنامه نویسی سایت ، وب اپلیکیشن ، پورتال و اپلیکیشن موبایل با زبان برنامه نویسی PHP توسط جدیدترین ورژن فریمورک محبوب لاراول Laravel به صورت کاملا اختصاصی با استفاده از جدیدترین متد ها برنامه نویسی و بهری گیری از تکنولوژی های روز دنیا، با رعایت کامل ساختار استاندارد برنامه نویسی و بهینه سازی سرعت سایت دارای پشتیبانی سالانه

طراحی سایت با لاراول
طراحی سایت با لاراول
طراحی سایت با لاراول

فریم ورک لاراول چیست و چه کاربردهایی دارد؟

لاراول Laravel یکی از قدرتمندتربن فریم ورک های توسعه یافته بر پایه زبان برنامه نویسی پی اچ پی PHP می باشد.

فریم ورک ها باعث افزایش کارایی ، افزایش سرعت کدینگ ، استاندارد سازی ، امنیت بهتر و بهینه تر شدن زبان برنامه نویسی می شوند که به جرات می توان گفت لاراول جرو بهترین فریم ورک ها می باشد.

فریم ورک لاراول Laravel Freamwork با دارا بودن پکیج ها و سرویس های کمکی گوناگون و امکان توسعه و شخصی سازی  نامحدود  ، می تواند بهتربن انتخاب برای طراحی وب سایت و اپلیکیشن باشد.

طراحی تخصصی سایت و وب اپلیکیشن با پی اچ پی لاراول

مشاوره و سفارش : وب شاتل 09122040238
طراحی سایت با لاراول

در چه پروژه هایی می توان از لاراول استفاده کرد؟

به طور کلی لاراول قابلیت ساخت ، طراحی و برنامه نویسی انواع وب سایت و اپلیکیشن را دارا می باشد از جمله طراحی سایت با لاراول می توان به ، CMS اختصاصی ، سایت و اپلیکیشن شرکتی ، وب سایت و اپلیکیشن فروشگاهی ، انواع پورتال و سامانه های اداری و تجاری ، سایت و اپلیکیشن استارت آپ ها و ایده های نو و … اشاره کرد.

فول استک Full Stack Development

طراحی سایت با لاراول به عنوان فریم ورک فول استک Full Stack Develope در پروژه های وب سایت و پورتال که نیاز به اپلیکیشن و Api ندارند مورد استفاده قرار می گید به صورتی که بک اند و فرانت اند سایت به صورت یک جا در پروژه لاراولی قرار دارند.

از مزایای روش فول استک می توان به هزینه کمتر پروژه، مدت زمان پیاده سازی کمتر و استفاده از تکنولوژی های بلید Laravel Blade ، لایو وایر LiveWire ، جت استریم JetStream  و … در پروژه نام برد.

در صورتی که پروژه شما فقط سایت است و نیازی به Api ندارید این روش پیشنهاد می شود.

بک اند Back End Development

طراحی سایت با لاراول به عنوان فریم ورک بک اند BackEnd Develope در پروژه های دارای Api ، وب سایت های دارای اپلیکیشن ، اپلیکیشن ها موبایل و دسکتاپ که بخش فرانت اند Front End Develope کاملا جدا از بک اند می باشد و به عنوان پروژه ای جداگانه لحاط می شود.

در صورتی که نیاز دارید که بتوانید اپلیکیشن های گوناگون خود را از جمله وب سایت ، سایت های تک صفحه ای SPA، اپلیکیشن اندروید ، اپلیکیشن اپل ، اپلیکیشن های تحت ویندوز ، لینوکس و … را از طریق یک اپلیکیشن واحد مدیریت کنید لاراول انتخاب بسیار مناسبی به عنوان فریم ورک بک اند می باشد.

طراحی تخصصی سایت و وب اپلیکیشن با پی اچ پی لاراول

مشاوره و سفارش : وب شاتل 09122040238
طراحی و برنامه نویسی وب شاتل

طراحی سایت و اپلیکیشن در لاراول چه مراحلی دارد؟

نحوه انجام پروژه های طراحی و برنامه نویسی سایت و اپلیکیشن لاراول عمدتا طبق روال زیر انجام می شوند.

معرفی کلیات و جزئیات پروژه RFP

ارائه و تفهیم پروژه لاراول و توضیحات لازمه از عملکرد و اهداف و جزئیات سایت یا اپلیکیشن لاراول به صورت شفاهی و مکتوب در قالب rfp که طی جلسات آنلاین و حضوری با تیم برنامه نویسان و طراحان قابل انجام می باشد.

طراحی اولیه ظاهر سایت یا اپلیکیشن UI Design

طراحی ظاهر سایت با رعایت جرئیات توسط نرم افزارهایی چون فیگما ، فوتوشاپ و … که توسط متخصص گرافیک با توجه به درخواست کارفرما انجام می شود و تمامی صفحات و بخش های سایت طراحی و پیاده سازی می شود.

طراحی و برنامه نویسی ظاهر سایت یا اپلیکیشن Front End Develope

در قسمت فرانت سایت یا اپلیکیشن طراحی و برنامه نویسی ظاهر اصلی با توجه به طرح اولیه ارائه شده قابل انجام می باشد ، که از فریم ورک هایی چون Livewire React.js vue.js Laravel.blade استفاده می شود و امکان ساخت پلتفرم های مختلف از سایت یا اپلیکیشن را فراهم می کند از جمله ، وب سایت Web Site ، وب اپلیکیشن PWA ، اپلیکیشن اندروید Android App ، اپلیکیشن آیفون IOS App

برنامه نویسی و پیکیربندی هسته سایت یا اپلیکیشن Back End Develope

در قسمت بک اند تمانی امکانات و روند فعالیت سایت و کاربران به زبان پی اچ پی و با استفاده از فریم ورک لاراول برنامه نویسی و پیاده سازی می شوند  ، از جمله ساختار اصلی پروژه ، دیتابیس و روابط ، کنترلرها و سرویس های مورد نیاز، مسیرها و لینک های دسترسی api و … پیاده سازی شده و اطلاعات و فرایند های مورد نیاز برای نمایش به فرانت پاس داده می شوند.

بازبینی ، بهینه سازی و سئو Review & Optimizition & SEO

بارگزاری روی سرور و تست نهایی Server Config & Test

طراحی تخصصی سایت و وب اپلیکیشن با پی اچ پی لاراول

مشاوره و سفارش : وب شاتل 09122040238
قیمت طراحی سایت و اپلیکیشن با لاراول

هزینه و قیمت طراحی سایت و اپلیکیشن با لاراول

قیمت و هزینه طراحی و برنامه نویسی سایت و اپلیکیشن با فریم ورک لاراول بسته به زمان تحویل ، حجم پروژه ، امکانات مورد نیاز و پلتفرم های درخواستی از نرم افزار از مبلغ 40 میلیون تومان ، شروع محدوده قیمت گذاری طراحی سایت و اپلیکیشن با لاراول می باشد.

طراحی سایت با لاراول

برنامه نویس لاراول

طراحی وب اپلیکیشن با لاراول

شرکت برنامه نویسی لاراول

برنامه نویسی پی اچ پی لاراول

آمورش خصوصی برنامه نویسی لاراول

قیمت طراحی سایت با لاراول

طراحی سایت با laravel